#1 2011-11-05 17:19:21

madzia25

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 4
Punktów :   

Rokoteka

W skrócie, okazuje się, że spora część grupy siedzi w troszke cięższych klimatach, a ostatnio wyszła propozycja, żeby się wybrać na rokotekę. No to mamy parę opcji:

1.Wtorek - Kreślarnia
2.Środa - Inferno, River
3.Czwartek - Plastelina

Osobiście proponuję Kreskę, wszyscy wiedzą gdzie jest a poza tym cen wygórowanych nie mają, z tym, że co drugi wtorek puszczają rap itd... trzeba by się dowiedzieć w który jest rokoteka.

Inferno - nowy lokal, duży, ale ciężko z dojazdem, bo praktycznie na końcu miasta jest no i jeden autobus tam jeździ poza tym dużo dzieciaków się plącze pod nogami (14, 15 lat)
River - niektórzy znają ten lokal inni nie, rokoteki robią dopiero od tego roku, więc trudno określić
Plastelina - bardzo dużo ludzi i ogółem było by to najlepsze miejsce, ale coraz częściej puszczają dramy.

Piszcie co kto preferuje i kiedy.

Offline

 

#2 2011-11-05 18:23:18

Angelo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 13
Punktów :   

Re: Rokoteka

Ja z samego rana w czwartek o 8 musze być w Gdańsku także chlanie w środe w moim przypadku odpada niestety ;/ najbardziej mi pasuje kreska, chyba w ten właśnie wtorek grają rocka ( i mam nadzieje metal ) ale zobaczymy jak innym pasuje ;]

Offline

 

#3 2011-11-05 23:37:45

 KlaudiaP

Użytkownik

8067984
Skąd: Koszalin/Słupsk
Zarejestrowany: 2011-10-07
Posty: 36
Punktów :   

Re: Rokoteka

Ja tam nie wiem jak z tym tygodniem bo miło by mi było we wtorek pojechać do domciu ;p

Offline

 

#4 2011-11-06 01:08:33

Gryzzli

Nowy użytkownik

6596837
Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 9
Punktów :   

Re: Rokoteka

Spoko Andżelo i tak takim priorytetowym terminem jest wtorek.
Oj Klaudia no (w tym miejscu robię maślane oczy :>), jest teraz okazja tam pójść i nie zarwać żadnych środowych wykładów tak więc uważam że ten wtorek jest optymalny na rokotekę.
Czekam na opinie i sugestie!

Offline

 

#5 2011-11-06 01:46:55

 sebolec111

Administrator

2960349
Call me!
Skąd: Koszalin / Szczecinek
Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 45
Punktów :   

Re: Rokoteka

No ja mysle ze kreska to bedzie dobry poczatek ;]  bo pewnie i tak z czasem odwiedzimy wszystkie te miejsca a w tym tygodniu wlasnie najlepiej pasuje wtorek ;]


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
The night of the fight, you may feel a slight sting. That's pride fucking with you. Fuck pride. Pride only hurts. It never helps. You fight through that shit.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.otsfanforum.pun.pl www.klanajemnicy.pun.pl www.wielkastella.pun.pl www.risingsun.pun.pl www.rastafari.pun.pl